Poděkování za dobře odvedenou práci

Vážení spoluobčané - brigádníci.

Dnes jsme společně udělali na návsi mnoho práce. Hojná účast mě příjemně překvapila a to se ještě někteří omlouvali. Díky tomu jsme udělali defacto vše, co bylo v dané fázi možné.

DĚKUJEME !!!

V příštím týdnu by mělo dojít k výsadbě stromů (4x lípa srdčitá, průměr kmínku 8-10 cm, výška cca. 180 cm)a dojde k dodělávkám stavebních prací (žlab u rybníka - dle zadání bude položen v celé délce, úprava vjezdů na návsi a finální úprava cest - doplnění šmandou a zhutnění).
Během neděle budou možná dokončeno dětské hříště (skluzavka, houpačky, podesty, lezecká stěna). Rodiče žádám o hlídání svých dětí, tak aby nedošlo k jejich úrazu nebo poškození hřiště. Hřiště patrně zprovozníme před oficiálním zahájením, včera a dnes děti dokázali, že si to zaslouží. Jedinné omezení bude zatvrdnutí betonu a osazení všech prvků, tak aby hřiště bylo bezpečné. Pro hřiště bude platit provozní řád - za děti odpovídají jejch rodiče!
Ještě nám zbývá dokončení úprav terénu (dovezeme ještě nějakou zem a ohranění cest) a výsadba drobné zeleně (zde vyzývám k Vaší kreativitě - sem s nápady. Zatím jsme mluvili o Buksusu, možná Habru,...). Proto Vás ještě požádáme o další akci - termín upřesníme dle okolností.
Současně bychom rádi provedli i oficiální předání, ale uvidíme, jak to vyjde s počasím.

Z dnešního dne mám opravdu dobrý pocit.
V. Űbermajer

PS.: ve fotogalerii je umístěno několik fotek z dnešní akce - Úprava návsi 2015.Vloženo dne 26.09.2015 v 21:04